יזכור עם ישראל להשיב את אורון והדר

לקראת השבוע הכי ישראלי בלוח השנה, בין יום הזכרון לשואה דרך יום הזכרון לחללי צה״ל ויום העצמאות, משיקה היום משפחת גולדין קמפיין באנרים בכל האפליקציות ואתרי החדשות והכלכלה המובילים בישראל תחת הכותרת ״יזכור עם ישראל להשיב את הדר גולדין ואורון שאול״.

במסגרת הקמפיין מקימה משפחת גולדין יחד עם ״המטה להשבת הדר״, בראשות אל״ם (במיל׳) ארז וינר, את ״מסדר הדר״. מדובר במערך מתנדבים שייזום, יארגן וינהל פעילות במרחב הציבורי בארץ ובחו״ל להשבתם של חיילי צה״ל, סגן הדר גולדין וסמ״ר אורון שאול.

הקמפיין יפורסם במהלך השבועיים הקרובים בבאנרים מתחלפים באפליקציות ובעמודי הבית של האתרים: ynet, ישראל היום, וואלה, מאקו, רשת, כלכליסט, דה מרקר, גלובס, ידיעות אחרונות, מעריב, ערוץ 10, Jerusalem Post, כיפה, ספורט 1, והארץ.

הקמפיין הושק בהתנדבות מלאה על ידי משרד הייעוץ התקשורתי ״פרו אסטרטגיה״, משרד הפרסום ״חברון זלצמן״ ומשרד הדיגיטל ״ספוט תקשורת״.

ממשפחת גולדין נמסר: ״אנו מודים למערכות התקשורת על רוח ההתנדבות וההתגייסות. מדינת ישראל נערכת לחגיגות ה-70 לעצמאותנו, אבל החגיגה שלנו לא שלמה בלי אורון והדר. אנחנו כאן, והציבור הישראלי יחד איתנו, כדי להזכיר לראש הממשלה והשרים ששני חיילים קרביים שנשלחו להגן על המדינה במלחמת ׳צוק איתן׳ עדיין נמצאים בעזה בידי חמאס״.

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.