לרכב מכל מקום בעמק בחינם

לחובבי הרכיבה ולאוהבי הטיולים באזור סובב כנרת יש בהחלט סיבה למסיבה:בעזרת יישומון רכיבה בחינם פרוייקט האופניים השיתופיים של 'מובייק', בשיתוף עם המועצה האזורית עמק הירדן, הושק השבוע באופן רשמי. מנכ"ל חברת 'מובייק', לירן גלבוע, וראש המועצה עידן גרינבאום, השיקו השבוע את הפרוייקט שיאפשר לכל אחת ואחד מאיתנו לרכב מכל פינה לכל פינה בעמק, בקלות ובלא עלות.

 

כדי ליהנות מרכיבה חינם במשך השבועיים הקרובים – לחצו כאן.  מלאו את הפרטים והקופון יישלח אליכם.

 

החל מהשבוע, מוצבים זוגות אופניים שניתן לשכור באמצעות שימוש ביישומון ייחודי. עמק הירדן נבחר להיות אחד מהאזורים הראשונים בארץ, שיזכו להשתמש בשירות הירוק והטכנולוגי, בתחילה בחינם ובהמשך – בעלות נמוכה של 3 שקלים לחצי שעה.

במסגרת המבצע, יוצבו עשרות זוגות אופניים ברחבי העמק, שאותם יוכל לשכור כל אחד באמצעות שימוש ביישומון של 'מובייק'. היישומון יאפשר לכל אחת ואחד מכם למצוא את מיקום האופניים הקרובים ביותר. בסיום הרכיבה, אפשר יהיה להשאיר את האופניים בכל מקום ברחבי העמק – ללא תחנת עגינה. מישהו בוודאי יחפש וימצא אותם – בעזרת אותו יישומון.

איך אפשר לפתוח את הנעילה ולצאת לרכיבה? ואיך לנעול בחזרה בסיום ולהפסיק את החיוב? צפו בסרטונים בעמוד הפייסבוק של mobike 

הנחיות מובייק 2018

 

 

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.