חוברת החוגים המלאה של תשע"ט

שמחים להגיש לכם את חוברת החוגים החדשה לשנת תשע"ט אשר תאפשר לכם להירשם לכל החוגים בישיבה נינוחה מול המחשב ובלי צורך להתרוצץ בין המשרדים השונים.

תהליך ההרשמה לחוג כולל שלושה שלבים פשוטים ביותר.  אנא ודאו כי לא דילגתם על אף אחד מהם.

  1. בחירת החוג ומציאת העמוד עם המידע אודות הפעילות באותו חוג.
  2. הורדה למחשב של טופס הרשמה ו/או הצהרת בריאות, מילוי פרטים ומשלוח הטופס במייל למנהל/ת המרכז או החוג. אנא הקפידו לחתום על טופס הנהלים של המרכז למוסיקה / המרכז למחול ולשלוח אותם למזכירות הרלוונטית. 
  3. תשלום. שלמו באמצעות מערכת התשלום האוטומטית באתר המועצה; ניתן לשלם בצ'ק או במזומן בתשלום אחד מול המרכז למחול / למוסיקה. לביצוע התשלום במחלקת הספורט שלא באמצעות האתר – נא לפנות למזכירת המחלקה לאה כהן לקבל הסבר. 

 

 .1 בחירת החוג וקבלת המידע.

בעמוד הראשון של אתר המועצה בקטגוריית חינוך וספורט (בתפריט בצבע שחור, מתחת לתמונות המתחלפות שבראש העמוד) תמצאו את:

–  המרכז למחול

 המרכז למוסיקה

 מחלקת ספורט

 

כאשר תניחו את הסמן (אל תקליקו – רק הניחו אותו) על אחד מהמרכזים (מחול או מוסיקה) – ייפתחו לכם מספר חלונות שמאפשרים לקרוא מידע על הפעילויות והחוגים השונים בשני המרכזים.

כדי להגיע לאותו מידע בחוגי הספורט, הקליקו על השורה לחוגי הספורט. שם – תוכלו לקרוא את כל המידע ואז להוריד את הטופס שמאפשר הרשמה והורדה של הצהרת בריאות.

 

2. הרשמה

על מנת לבצע כראוי את כל תהליך ההרשמה הקליקו על הגוף שאליו אתם רוצים להירשם (מחול / מוסיקה / ספורט):

 – המרכז למחול

 המרכז למוסיקה

 מחלקת ספורט

 

בכל אחד מהמרכזים ובמחלקת ספורט – תגיעו לעמוד שבו יש טופס הרשמה. עליכם למלא את הטופס (טופס כזה יירד אוטומטית לתוך המחשב שלכם – מיד כאשר תקליקו על המילים טופס הרשמה/הצהרת בריאות).

לאחר שתמלאו אותו ותשלחו לכתובת המייל שמופיעה בצמוד למילים טופס הרשמה ו/או הצהרת בריאות – יחל תהליך ההרשמה שלכם מול החוג שבחרתם ואת פרטיו מילאתם בטופס.

שימו לב:

  • במרכזי המחול והמוסיקה יש לחתום על טופס נהלים.
  • בחוגי הספורט יש לחתום על הצהרת בריאות
  • מערכת השעורים במרכז למוסיקה היא פרטנית. הורים של תלמיד חדש מתבקשים ליצור קשר עם המרכז למוסיקה לפני ההרשמה ולהתייעץ לפני ביצוע הרישום.

 

3. תשלום

כעת עליכם להשלים את תהליך ההרשמה באמצעות תשלום.

כדי להשלים את התהליך – עליכם להיכנס למערכת שמאפשרת תשלום. היא נמצאת בעמוד הראשון של האתר. (קוביה בצבע כחול) או הקליקו כאן – הרשמה לחוגים.

המערכת מאד ידידותית ופשוטה. בחרו את המסלול שבו תרצו לשלם (מחול, מוסיקה או ספורט), בחרו את מסגרת הפעילות שבה אתם מתעניינים (למשל: שיעורי פסנתר או היפ הופ לכיתות ח'-ט' וכדומה) ובצעו את התשלום באמצעות כרטיס אשראי.

אם אינכם מצליחים או שאינכם מעוניינים לשלם באשראי (התשלום באשראי אפשרי רק באמצעות האתר) – צרו קשר עם משרדי המרכז או החוג הספורטיבי שאתם מתעניינים בו.

ספורט –   04-8273513/4/5

(מי שנתקל בבעיות ברישום לחוגי הספורט מוזמן להתקשר ללאה כהן 050-7866145)

מוסיקה –  04-7703972  

מחול   –   04-7703971/9   

 

שנת פעילות מוצלחת וטובה לכולם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.