העגלאידע ה-15 בעמק הירדן: ניצחון הרוח על הגשם

מזג האוויר החורפי וההפכפך לא יכול היה לתצוגת הכישרון והיצירתיות שהפגינו צעירי חברות הנעורים של עמק הירדן. העגלאידע ה-15 של עמק הירדן סחטה תשואות ומחמאות מכל מי שהגיע ביום שני השבוע לרחבה שליד בית בנדל.

נושא העגלאידע השנה היה: מוסיקה ומוסיקאים. הצעירות והצעירים לקחו את הנושא הססגגוני הזה הכי רחוק שאפשר ויצרו שורה של מיצגים, החל מבובת אלביס ענקית, בוב מארלי בהגדלה של פי 20 ואפילו אוטובוס צבאי בדיוק כמו זה שבו נעו בעבר מבסיס לבסיס חיילי הלהקות הצבאיות.

אחרי שעברה השיירה המפוארת, התקבצו מאות האורחים ליד הבמה המרכזית ונהנו משירים ומקטעי ריקוד שהשלימו את המיצג שהתנועע על העגלה. יומיים של מתח – יהיה או לא יהיה, יירד או לא יירד גשם – התפרצו בשירה, בריקודים ובמחיאות כפיים של הקהל שהגיע, הורים נשים וטף, כדי לחגוג את חג הפורים בעמק הירדן כהלכתו.

אז מי ומי הכינו אילו מהמיצגים?

אפיקים – על הבחורים מאפיקים; דגניה ב' העניקו יופי של טיפול לאלביס ומורשתו; בית זרע – על המחזמר 'גריז'; עין גב במחווה ללהקות הישראליות; האשדותים – על ענקי הרוק שמצאו את מותם בשיא הקריירה; מעגן – עם בובות הענק של רד בנד; כנרת הביאו את כוורת; ושער הגולן ומסדה הרימו הפקה יפהפיה של האוטובוס ששירת את הלהקות הצבאיות; דגניה א' הלכו עם בוב מארלי (בתלבושת ססגונית ומרהיבה); אלומות הביאו די ג'י למסיבה; גינוסר הפילו שוב את החומה של פינק פלויד; וחוקוק נהנו משפע של תשומת לב בזכות הלהיט של נ נח נחמן מאומן.

מחמאות ושבחים לקרן בהט (שלמדה להכיר בתוך יומיים את שמות שני שליש מהחזאים בישראל..) , לאהוד סלעי, ליעל מייזלס ולרותם אלטמן מנהלת מרכז עידן.

ניפגש בעוד שנה בעגלאידע ה-16.

 תמונות מהעגלאידע ה-15

סרטון וידאו של החגיגות

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.