גאוות העמק: מחזיקים אצבעות לליאור ולמשפחת לשם מגינוסר

ביום רביעי ה-19 באפריל התקיימה סידרת תחרויות הגמר של 'חידון הציונות והמורשת למשפחות'. את עמק הירדן ייצגו במעמד המכובד ליאור לשם ומשפחתו, אשר ביקשו לגבור על תשע משפחות נוספות שרוצות לזכות וללחוץ את ידו של נשיא המדינה.

ליאור המוכשר והידען (בן 12 מבית ספר נופי ארבל) הצליח לסחוף את אבא יפתח, סבתא גילה והדוד קרול לסידרה של ניצחונות מרשימים, אשר הובילו אותם למעמד הגמר בירושלים. בשלב הראשון של התחרות, התמודדו בני משפחת לשם מול משפחת אלף (משפחתה של אחת המורות ב'נופי ארבל'). ליאור והמשפחה הגיעו ראשונים, משפחת אלף נאלצה להסתפק במקום השלישי המכובד בהחלט.

כעת יוצאים המנצחים מקיבוץ גינוסר להתמודד עם סידרה של שאלות, שבסיומן הם עשויים להעפיל לגמר עצמו, שם יתמודדו מול משפחה נוספת. המנצחת מבין השתיים תעלה לקבל את הפרס מידיו של נשיא המדינה ראובן ריבלין ומידי ראש המשלה בנימין נתניהו.

התחרות התקיימה ב-19 באפריל וצולמה על ידי אנשי ערוץ 10. את השתלשלות העניינים במעמד הגמר ואת תוצאותיו של החידון ישדרו אנשי ערוץ 10 בערב יום העצמאות.

כולנו מחזיקים אצבעות ומקווים לראות בנצחונה של משפחת לשם מגינוסר.   

הזמנה למעמד הגמר של חידון הציונות

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.