ב-21 ביולי – רצים למען אורון

 

שלוש שנים חלפו – ואורון שאול עדיין לא שב. ביום שישי כ"ז בתמוז (ה-21 ביולי) אלפים יגיעו לרכס פוריה וייצאו לריצה בקריאה: "החזירו את אורון הביתה!"

זה יקרה ביום שישי כ"ז בתמוז (ה-21 ביולי) בעמק הירדן, במלאת שלוש שנים בדיוק לקרב שממנו לא שב לוחם צה"ל אורון שאול.  חבריו של אורון לחטיבת גולני, בני משפחתו, תושבי הצפון וספורטאים מעמק הירדן ומכל הישובים שבסביבה – ייצאו לריצת 10 קילומטרים שמטרתה להשמיע את הזעקה: "החזירו את אורון הביתה!". בסיום הריצה והמיפגן הספורטיבי, יתקיים טקס במצפה אורון הצופה אל הכנרת, במעמד בני משפחת שאול, ראש המועצה האזורית עמק הירדן, יושב ראש קק"ל, מפקדי חטיבת גולני, ראשי קק"ל ועוד. רצים עם אורון טיזר

"שלוש שנים חלפו ואורון שאול עדיין לא שב אל משפחתו, אל הבית שלו בעמק הירדן ואל מדינת ישראל שלמענה יצא להילחם. ביום שישי ה-21 ביולי כולנו נצא לריצה, חלקנו למרחק 10 ק"מ, חלקנו ל-5, אבל הקריאה שתהיה בפי כולנו היא אותה קריאה, אותה זעקה: החזירו את אורון הביתה!", דברים אלה אמר השבוע ראש המועצה האזורית עמק הירדן, עידן גרינבאום, עם ההכרזה על מועד ריצת ההמונים "רצים עם אורון שאול" והטקס שיתקיים בסיומו במצפה אורון הצופה אל הכנרת.

המירוץ הוא יוזמה של המועצה ומשפחת שאול בשיתוף עם חטיבת גולני, קק"ל ותשלובת מפעלי עמק הירדן. הוא יוזנק בשעה 6 בבוקר וכעבור שעתיים יתקיים הטקס במצפה אורון (ליד אכסניית אנ"א פוריה).

ההערכה היא שבריצה ישתתפו כאלף וחמש מאות איש – חבריו של אורון שאול מחטיבת גולני, תושבי עמק הירדן והסביבה, קבוצות ריצה שונות מהצפון ומיתר אזורים בארץ ועוד.

הרוח החיה שמאחורי היוזמה לקיים ריצת המונים, מנכ"ל המועצה דודו פרץ, אמר: "אנחנו חיים את היום יום ביחד עם בני משפחת שאול. הכאב שלהם מייסר כל אחד מתושבי המועצה בעמק הירדן – אנחנו יוצאים לריצה הזו ולא נחדל לרוץ, בכל שנה ובכל מועד אפשרי, עד אשר ההנהגה תעשה את המוטל עליה ותדאג להשיב את אורון למשפחה ולבני העם שלו".

 

המעוניינים להירשם מתבקשים למלא את הטופס המצורף ולשלוח אותו לכתובת המייל של מחלקת הספורט במועצה.

רצים למען אורון שאול

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.