המסע לפולין יוצא לדרך

תלמידות ותלמידים, הורים ותושבים יקרים – תהליך ההכנה של המסע לפולין יצא לדרך! 

בעמוד זה נמצא כל המידע הרלוונטי לקראת המסע מספר 23 לפולין של המועצה האזורית עמק הירדן. כאן תמצאו מידע מפורט לקראת המסע שיתקיים בחופשת הפסח בין ה-20 ל-26 במרץ 2018; טופסי הרשמה ותשלום והזמנה לערב הורים, אשר יתקיים במכללת כנרת בשבוע הבא, יום א', ה-10 בדצמבר, בשעה 18:00.

לרשותכם טפסים אשר אותם תוכלו להוריד למחשבכם, להדפיס ולהביא אל מדריכי מרכז עידן אשר אחראים על ההכנה וההדרכה במהלך המסע.

  1. טופס הרשמה ותשלום (של איילה טורס).  זהו טופס ההרשמה והתשלום עבור המסע. התהליך מתבצע דרך סוכנות הנסיעות איילה טורס. להורדה של טופס ההרשמה והתשלום.
  2. טופס פרטים ומידע להורים. מכיל מידע להורים על תהליך ההכנה למסע וכל מה שחשוב לדעת . בתוכו ניתן למצוא פרטים אודות ערב ההורים שיתקיים במכללת כנרת ב-10 בדצמבר. להורדה הקליקו כאן. 
  3. אפשרות למילגה. מכתב הסבר על מלגות שמציע משרד החינוך וטופס להגשת בקשה למילגה. להורדה
  4. טופסי הרשמה. טופסי הרשמה למסע של מרכז עידן. נא להוריד למחשב, להדפיס, למלא את הפרטים ולהעביר למדריכי הקבוצות במרכז עידן. להורדה.

 

שימו לב: מי שאין ברשותו דרכון כלל או שיש ברשותו דרכון שאיננו בתוקף – מתבקש לפנות עכשיו למשרד הפנים ולהזמין/לחדש דרכון ! הדרכון צריך להיות בתוקף לפחות עד אוקטובר 2018.

 

הזמנה לערב הורים מסע לפולין

 

 

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.