בני הנוער השתלטו על המועצה

חניכי מרכז עידן חגגו את ט"ו בשבט באופן מקורי ביותר: הם מילאו את כל תפקידי המפתח במועצה האזורית עמק הירדן למשך יום אחד. יום חילופי שלטון בטו בשבט במועצההחל מתפקיד ראש המועצה, דרך מישרת המנכ"ל, הגזבר, מנהלי האגפים השונים, הדובר ואפילו האחראים על הביטחון ביושבים ועל מערכת הביוב.

 את התפקיד המדובר מכולם מילאה תמר שוחט מאשדות יעקב איחוד אשר ליוותה לאורך כל היום את ראש המועצה עידן גרינבאום. אל תפקדי המנכ"ל שובצו שחר פרנקל מדגניה ב ואורי אפשטיין משער הגולן. הגזברים היו ליהי גמר (אפיקים) ונועה פרידר (אשדות יעקב).

צפו ברשימה המלאה של בעלי התפקידים.

יום חילופי השלטון החל בישיבה של היכרות ראשונית באולם הישיבות הגדול באולם המועצה. לאחר מכן יצאו הצוותים השונים אל השטח להתנסות ועשיית צעדים ראשונים בתפקיד. בין האירועים הבולטים של היום: סיור במט"ש (מכון טיהור השפכים) של עמק הירדן בהדרכת זאב יעל, האחראי על מערכת הביוב המועצתית. בעיצומו של היום, יצאו בעלי המקצוע השונים (ראשת המועצה הצעירה, המנכ"ל והמנכ"לית, הדובר והדוברת של המועצה, האחראים על הבטחון, התחבורה ועוד) אל טקס הנטיעות המרגש שהתקיים באתר נהריים במלאת 21 שנה לרצח שבע הבנות במקום.

האירוע אורגן ע"י נערי ונערות מועצת הנוער בהובלה של קרן בהט וצור רוזנצוויג מדריכי הקבוצה ,כחלק מפעילות הנוער במרכז עידן. 

צפו בסרטון קצר מחוויות היום.                                                    

                                                                                                  לצפיה בגלריית תמונות

 

 

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

מובהר בזה שהמועצה אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה שתישלח. לא יתפרסמו תגובות הכוללות דברי נאצה, הסתה, לשון הרע, איומים וכל התבטאות החורגת מהטעם הטוב.