דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

עידן גרינבאום
ראש המועצה
מיה ונטורה
עוזרת אישית לראש המועצה
עמי כברי
דובר המועצה
אהוד נוסן
מבקר הפנים של המועצה
פניות הציבור
כתובת לפניות הציבור

מנכ"ל המועצה

דודו פרץ
מנכ"ל המועצה
פירחה אוחיון
מזכירת מנכ"ל
צחי בוחניק
עוזר מנכ"ל ומנהל תחום אסטרטגי
אורית אידי לבאן
רכזת משאבי אנוש

דובר המועצה

עמי כברי
דובר המועצה
פניות הציבור

גזברות

זאב זימל
גזבר המועצה
ענת גרידי
מזכירת גזבר - הנהח"ש
סימה אליהו
הנהח"ש
מירי בנימין
הנהח"ש
ציפי קביסה
הנהח"ש / ביטוח
אומיה ג'רוס
חשבת שכר
אנה וישנבצקי
מנהלת מדור גביה
אילנה נאפסו
פקידת גביה
עמית ניב
פקיד גביה
גלית ג'ילרס
פקידת גביה
טל יערי
מנהלת חשבונות ראשית
חנית חינגה
פקידת גביה

אגף ישובים

אסף עברי
מנהל האגף
ורד סמית
מזכירת האגף
דוד רודר
מהנדס המועצה והוועדה המקומית לתכנון
שירה רוכברג
מנהלת מחלקת צעירים
אבא ניב
מהנדס ניקוז
זאב יעל
מנהל מחלקת ביוב ומים
יוסף אשמוז
מפקח בניה
יעקב כהן
מנהל בי"ס לטרקטורים
אנה רוצקי
אדריכלית מתכננת הועדה
רון יצחקי
מרכז ועדה חקלאית
ענבל אגוזי
מתכננת חקלאות - משרד החקלאות
סרחיו ויינר-מוציני
ועדה לתכנון ובניה, רישוי ומיחשוב
אביאל פרטוק
רפרנט מחלקת התיירות
שרית בוחבוט
מזכירת מהנדס המועצה
שולה עטיה
מזכירת ועדה מקומית לתכנון ובניה

חינוך נוער וספורט

עפרה פייקוב
מנהלת האגף
ניצה כהן
מזכירת האגף
ערן שגיא
מנהל ארגוני
גיורא אסתרי
מנהל מחלקת ספורט
לאה כהן
מזכירת מחלקת ספורט
אורלי אולמן
מזכירה שפ"ח
יעל מייזלס
רכז א'-ו'- מרכז עידן ומנהלת אירגונית
אליסה אלון
מנהלת שירות פסכולוגי חינוכי
בהירה לופן
קצינת ביקור סדיר
סילביה פלאצ'י
מנהלת מתי"א העמקים
יוכי מויאל
מזכירת מתי"א העמקים
צביה בהלול
מנהלת מדור הגיל הרך
קרן בהט
מנהלת יחידת הנוער
אהוד סלעי
רכז תהליכים אזוריים
רון אלתר
מנהל מרכז עידן לחינוך בלתי פורמלי
נירה ספיר-פינסק
מנהלת המרכז למוסיקה ומחול וסל"ת
שרה אלסון
מזכירת המרכז למוסיקה וסל תרבות
רבקי אלגד
מנהלת מקצועית המרכז למחול

קהילה ושרותים חברתיים

איריס שובל
מנהלת האגף
רוית מועלם
מזכירת האגף
חיה ווהבה
פקידת זכאות / מזכירה
שירה עזרא
עובדת סוציאלית
אורלי מילר אבוזגלו
עובדת סוציאלית
דנה רווחה
עובדת סוציאלית
אלה לוין
פרוייקטורית לקליטה
צפי ליברמן
מנהלת תחנה ליעוץ
שירה דוד
מזכירת תחנה ליעוץ
קרני רימר צרי
מתאמת "מאבק" בסמים ומצילה
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתינו"
אסתי עמית
מנכ"ל עמותת "המייסדים"
שרה בן אדווה
מזכירת העמותה ומרכז היום
תיקי נווה
עו"ס העמותה
ראובן מרגוליס
אב קהילה תומכת
ציפי שרמן
אם קהילה תומכת
עילית יוגב
מזכירת "ביתנו"
בני סהר
נקודת ייעוץ
שירלי יוסף
מנהלת ספריה אזורית
קרן גרבר
עובדת סוציאלית
ענת ברן-רוט
עובדת סוציאלית
מיכל שרון
עובדת סוציאלית
תמר שן משוב
עובדת סוציאלית

יחידת הבריאות

זוהר יחיאלי זאבי
מנהלת יחידת הבריאות

מועצה דתית

הרב שלמה דידי
רב אזורי
הרב ניסים אלקובי
יו"ר המועצה הדתית
סיגל רוח
מזכירה
אבי מלול
מפקח כשרות

שיטור קהילתי

צפריר יצחקי
מפקד בסיס הפעלה
אלברט קובי
שיטור קהילתי

תרבות בית גבריאל

איה רוזן
מנכ"לית בית גבריאל
שלומית לוי חיים
מנהלת לשכה / מתאמת תרבות
עמי חיים
מנהל אבטחה
חגית אביטן
מנהלת כספים/ ניהול אירועים
נועם שוחט
מנהל טכני

ישובי המועצה

תפעול ושפ"ע

רענן סרי
מנהל אגף תפעול ושפ"ע
חנה פיטרו
מזכירת אגף תפעול ושפ"ע
איציק כהן
פקח איכות סביבה
מנחם ימיני
רכז חינוך סביבתי ומ. מרכז הדרכה
שמעון אבוטבול
ממונה בטיחות
דידי מרדכי
תברואן
ד"ר גיא בן שמחון
וטרינר רשותי
ד"ר יריב רז
וטרינר לבדיקות משנה אזורי
רני אוחנה
רישוי עסקים פיקוח חופים והגנת הסביבה

תפעול

אמנון חג'בי
קצין בטיחות בתעבורה
פימה הלברט
מנהל מחלקת תקשוב
איציק כהן
קב"ט מוסדות חינוך
אורי אפרת
מנהל מח' בטחון ורכש
ורד סמית
דואר
שולי מגן
מנהלת מחלקת תחבורה

עמותת המייסדים

אסתי עמית
מנכ"ל עמותת המייסדים
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתנו"
עמוס און
יו"ר עמותת המייסדים
ציפי שרמן
אם קהילה כפרית תמוכת
ראובן מרגוליס
אב קהילה כפרית תומכת
תיקי נווה
עובדת סוציאלית של עמותת המייסדים
שרה בן אדוה
מזכירת עמותת המייסדים ומרכז היום

שירותי משרד הפנים/דואר

בית יד לבנים

זיוה נחשון
רכזת יד לבנים מחוז כנרת
דני כבשנה
יו"ר יד לבנים מחוז כנרת
נירה ספיר-פינסקי
מנהלת מרכזי מוסיקה ומחול וסל תרבות
רבקי אלגד
מנהלת מקצועי מרכז למחול
שרה אלסון
מזכירת מרכז למוסיקה וסל תרבות
אלה פארן
מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירת מרכז למחול

אכסניות

כרי דשא
אכסניית נוער כרי דשא
פוריה
אכסניית נוער פוריה

מרפ' אזורית צמח

מרפאה אזורית
מרפאה אזורית צמח

א.ב תכנון

א.ב תכנון צמח
א.ב תכנון, צמח

המשביר לחקלאי

אורית לשם
מזכירה
אבינועם צוברי
מנהל

איגוד ערים כנרת

דנה בכר
מנהלת האגף לניהול חופים

רשות ניקוז כנרת

צביקה סלוצקי
מנכ"ל רשות ניקוז

מנהלת הכנרת

אגודת המים

אריק ראובני
מנהל אגודת המים
נורית קריאף
מזכירת אגודת המים
רחל אפרת
הנהלת חשבונות

משקי עמק הירדן

חגית ליבטי
הנהלת חשבונות
ניסים סלמן
הנהלת חשבונות
טלי ליאני
הנהלת חשבונות
יצחק אבידן
הנהלת חשבונות
ענבר אלתר
מנהל סחר וצמח ליסינג
לילי נחום
מזכירה
גור שחר
סמנכ"ל כספים
מנשה (מנש) שלום
מנכ"ל
טל ישועה
יו"ר

צמח מפעלים

טל ישועה
יו"ר
מנשה (מנש) שלום
מנכ"ל
אילן קדם
סמנכ"ל פיתוח ותיפעול
גור שחר
סמנכ"ל כספים
ליאת מיטלמן
מזכירה
חיים דיין
חשב
ענת גרבלי
הנהלת חשבונות
פרידה עטיה
הנהלת חשבונות
עליזה איבגי
הנהלת חשבונות
הדס דאדו
הנהלת חשבונות
ציפי סימוני
הנהלת חשבונות
דליה פלאצ'י
משכורות
בני ברגיל
מבקר פנים
חדר אוכל
חדר אוכל
עידן הלמן
דוברת
יקי מאיר
מנהל מול כנרת

משרד טכני

צ'רלי גבאי
שרברב
דוד נוטי
בניין קירור
אריה אחיטוב
משרד טכני חשמל

תחנת דלק פז

בנצי קירשנר
מנהל

צמח נסיונות

עינת בן עמי
פקחית מזיקים
שרה סלומון
מנהלת מעבדת תרבית ריקמה
סטיבן רוזן
מדריך רפת
נורית בן הגיא
מנהלת מעבדת שירות שדה
רחלי בן צבי
מדריכת תמרים
הילה חן
מעבדת פרי
ג'ורג' חודי
מנהל חוות בננות
יובל לוי
מדריך בננות
אנה לובין
משרד נסיונות בננות
ד"ר יאיר ישראלי
חוקר בננות
רון יצחקי
מנכ"ל
ריקי וולטינסקי
מזכירה

צמח תערובות

זמיר דוד
מנהל חשמליה
מכבשים

דוד אבוחצירא
משלוחים
אורי דאדו
מנהל אריזה
אורי טרץ
מנהל יצור
אילן בלק
מנהל יצוא
בועז אלטשילר
מנהל עסקי
רחל שמואל
הנהלת חשבונות
דליה רוזנברג
הנהלת חשבונות
לבנה שחר
מעבדה
עליזה אליהו
מעבדה
ניסים עבו
מנהל משלוחים והזמנות
ריקי גרינברג
משלוחים
מסגרייה

מיכאל
קבלה
אברי / ויקטור
קבלה
יצור

דני ברוקמן
מהנדס בקרה
סלח אבו סלח
מהנדס המפעל
איציק לוי
חשמלאי
רן בשן
מנהל אחזקה
רבקה בוכריס
הזמנות
סוהיל רושרוש
מנהל מעבדה
דני ברץ
שירות שדה
אורלי יצחק
שירות שדה
עומר לביא
מנכ"ל
אילנה בנימין
מזכירה
איציק אזולאי
סמנכ"ל כספים
משה לכר
שירות שדה
גיל אלכסנדר
מנהל שיווק
אלון אייגר
תזונאי
נתן גור
תזונאי
אשר בראון
סמנכ"ל תזונה
בני ברגיל
מנהל רכש
שמואל קורדובה
מנהל לוגיסטיקה
יצחק טל (טשי)
סמנכ"ל תפעול
הסעה משלוחים

איציק דורחציאנו
חדר אקסטרודר
נמרוד מזרחי
נהג
יגאל בן שאנן
נהג
יחיאל אלבז
נהג
יעקב וקנין
מנהל אקסטרודר
קומה 4

בוריס יפה
חדר אקסטרודר

מקסופט

ד"ר שלום ברויאר
מנכ"ל
חגית רזניק
מנהלת אדמיניסטרטיבית
תוכנות HD
פיתוח מתכנת
שירה אברמוביץ'
מזכירה מחלקת HD
יפה כץ
מנהלת פרוייקטים
בת חן לוגסי
מחלקת יישום/תוכנה
לירז דניאל
מחלקת יישום AX
דוד גליקמן
מחלקת יישום
אילן גינת
מחלקת פיתוח תוכנה
עינת זקש
מחלקת יישום
אביחי סייג
מחלקת יישום
גלעד פורסט
מנהל פיתוח עסקי
שוש וונא
מנהל קידום לקוחות
אריאל קרוטהמר
מחלקת פיתוח תוכנה
לירז אלמליח
מחלקת פיתוח תוכנה AX
רותם חסון
מחלקת תיקשוב
רנדי רובינסון
מחלקת תיקשוב
גדי בריאן
מחלקת תיקשוב
ארתור ווינר
מחלקת תיקשוב
תומר אלול
מחלקת תיקשוב
חיים עיאש
מנהל מחלקת תיקשוב
אביטל אייזנטל
מחלקת פיתוח תוכנה
שרון חיטין
מחלקת פיתוח תוכנה AX
ענבל קרני
מחלקת פיתוח תוכנה

צמח אבוקדו

אבנר סלמה
משגיח כשרות
לירז ויינברג
משלוח פרי שוק מקומי
פואז זואבי
משווק רשתות
אילן ברק
מנהל יצור
ניר טמיר
מנהל במת פיקוד
מנו ספיר
מתאמת יצוא
שרי לב
מנהל מקצועי
יוסי אזולאי
מנהל תפעול
רם בן ארי
אבטחת איכות
אורית גבאי
קבלת פרי
אבי אייזנברג
מנכ"ל
נוגה
מזכירות
שולי ועקנין
הנהלת חשבונות

צמח בננות

ציפי סימוני
הנהלת חשבונות
בדרן נוג'ידאת
מלגזן
יהודה בן חמו

שגית מדר
הנהלת חשבונות
משה קליין
מנהל יצור
עדנה שוקרון
תפעול / מזכירות
משה נבון
מנכ"ל

צמח ליסינג