אושר תקציב 2022

בסיומו של יום בו סקרה הנהלת המועצה האזורית עמק הירדן את העשייה הרבה לאורך שנת 2021 במרתון סיכום שנה אינטנסיבי, אישרה מליאת המועצה פה אחד את תקציב 2022.


התקציב מסתכם בסכום כולל של למעלה מ-170 מיליון ₪ והוא מגלם בתוכו את המחויבות של המועצה להמשיך ולשפר את השירות לתושבים. לאור זאת הוגדלה השנה ההשקעה בתחומי החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, באגף הקהילה והשירותים החברתיים ובשלל סעיפים נוספים באמצעותם תוכל המועצה להציע שירותים דיגיטליים מתקדמים יותר, להביא לאזור יותר אירועי תרבות ולשפר עוד יותר את הטיפול בחזות היישובים והמרחב כולו. 

לדברי ראש המועצה עידן גרינבאום, "בסיכום השנה שהוצג לחברי המליאה הוצגה פעילות יוצאת מהכלל שהתקיימה לאורך כל השנה בשלל תחומי פעילות רבים ומגוונים. תקציב 2022 שאושר פה אחד הוא תוצאה של עבודה מאומצת של כלל מנהלי האגפים והמחלקות בניצוחה של מנכ"לית המועצה מיה ונטורה וצוות אגף הכספים. על אף אתגרים מורכבים, במציאות של חוסר ודאות עקב מגפת הקורונה ולאחר קרוב לשלוש שנים בהן לא היה תקציב מדינה, פעלו כולם במשך תקופה ארוכה ולא חסכו מאמצים כדי להביא את התקציב הטוב ביותר למען תושבי עמק הירדן. גם השנה נמשיך את הצמיחה וההתחדשות בעמק!".